Gaddar Dizisi 19 Ocak’ta Başlıyor

Gaddar Dizisi 19 Ocak’ta Başlıyor

Çağatay Ulusoy’un yeni dizisi “Gaddar“, ilk bölümüyle 19 Ocak Cuma akşamı FOX TV’de izleyiciyle buluşacak.

Dizi, uzun süren askerlik görevinden evine dönen Dağhan’ın (Çağatay Ulusoy) hayatının değişmesini konu alıyor. Sevdiği kız Aydan (Sümeyye Aydoğan) ona haber vermeden çekip gitmiş, kardeşi Rüzgar (Fatih Berk Şahin) ise karanlık bir dünyanın içine düşmüştür. Dağhan, bu iki kaybın ardından hayatını yeniden inşa etmeye çalışırken, karşılaştığı zorluklar onu Gaddar’a dönüştürecektir.

Gaddar, güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle dikkat çekiyor. Dizinin kadrosunda Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Erdal Özyağcılar, Laçin Ceylan, Hakan Salınmış, Müge Bayramoğlu, Deniz Özerman, Neslihan Yeldan, Fatih Berk Şahin, Aytek Şayan, Musab Ekici ve Uğur Yıldıran gibi isimler yer alıyor.

Dizi, ilk bölümüyle 19 Ocak Cuma akşamı saat 20.00’de FOX TV‘de izleyiciyle buluşacak.

Benzer Yazılar

3 Yorum

  • Tuncay Ocak 13, 2024

    Gerçekten merakla beklediğim bir dizi

  • Hali̇l Ocak 13, 2024

    Dizi fragmanı çok etkileyiciydi, ancak Dağhan’ın sevdiği kız ve kardeşinin başına gelenlerle ilgili biraz daha detay verseydiniz çok daha merak uyandırıcı olurdu. Ayrıca kadro gerçekten güçlü, umarım hikaye de bu güçlü kadroya layık olur.

  • Derman Ocak 13, 2024

    Diziye dair fragmanları izledim, oyuncu kadrosu gerçekten çok güçlü görünüyor. Ancak, bu türdeki dizilere olan ilgi gün geçtikçe azalıyor gibi, acaba dizinin başarılı olacağını düşünüyor musunuz?

Yorum Yaz

Rastgele

Web sitemiz, gezinme deneyiminizi ve ilgili bilgileri sağlamak için çerezleri kullanır. Web sitemizi kullanmaya devam etmeden önce, şunları kabul etmiş olursunuz. Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası